Федько А.В.

 

Федько Анжеліка Володимирівна - директор Державного вищого навчального закладу «Придніпровський енергобудівний технікум»

 

Придніпровськ… цей унікальний мікрорайон Дніпропетровська став  давно відомим в Україні як місто енергетиків, як центр підготовки спеціалістів для енергетичних підприємств держави. Зранку поряд з робітниками Придніпровської ТЕС, які поспішають на трудову вахту крокують студенти до своєї ALMA-MATER - Державного вищого навчального закладу «Придніпровський енергобудівний технікум», який розташувався на схилах старого Дніпра. Важко уявити собі життя молодого покоління придніпровців без цього центру освіти і виховання.

Історія ДВНЗ «Придніпровський енергобудівний технікум»  почалася в далекі післявоєнні роки. Тоді держава будувала гіганта енергетики - Придніпровську теплову електростанцію. Її перший агрегат був введений в електричну мережу в кінці 1954 року. Відразу ж  держава відчула гостру нестачу кваліфікованих кадрів: будівників, монтажників, теплотехніків, електриків. Для вирішення цих складних завдань наказом Міністерства будівництва електростанцій СРСС в 1956 році був створений Придніпровський енергобудівний технікум. Основною місією навчального закладу було забезпечення керівниками середньої ланки енергетичних підприємств країни.

Наш навчальний заклад пишається своєю багатолітньою історію, сформованими часом традиціями. У технікумі в усі часи працювали й працюють люди, які люблять свою справу і частинку серця віддають студентам. Та й студенти у нашому технікумі найсумлінніші, найвеселіші та найкмітливіші.

Технікум – рідна домівка для 212 співробітників (викладачів, майстрів виробничого навчання, вихователів, комендантів, бібліотекарів, лаборантів, технічних працівників, працівників господарської частини) та понад 1000 студентів денної та заочної форми навчання. Колектив навчального закладу завжди йшов у ногу з часом, швидко реагував на зміни в соціально-економічному розвитку країни. Саме завдяки цьому у нас ліцензувалися нові спеціальності, відкривалися нові відділення, вдосконалювалися педагогічні технології, модернізувалася матеріально-технічна база.

Ми запрошуємо до навчання тих, хто хоче мати якісну освіту та яскраве студентське життя. Навколо багато помилкових орієнтирів. Але ж цінності вічні. З них найголовніша – надійна професія, яка потрібна суспільству і дає можливість для нормального людського існування.

Обравши наш технікум,  Ви можете бути впевненими у своєму майбутньому.