ГАРЯЧІ НОВИНИ  

ДВНЗ «Придніпровський енергобудівний технікум»

запрошує на навчання випускників

9, 11 класів

По закінченню технікуму видаємо документи:

● атестат про повну середню освіту

● диплом молодшого спеціаліста за спеціальністю:

- економіка

- автоматика

- електрика

- будівництво

- теплоенергетика

- комп'ютерні науки

 

Після закінчення технікуму можливо буде продовжити навчання в інститутах на 3-іх курсах без вступних іспитів та ЗНО!!!

 

Наша адреса: 49112, м.Дніпропетровськ, вул.Космонавта Волкова,6а.

Телефон:   0936753317

Їхати з вокзалу маршрутними таксі №70; з центру № 35; з ж/м Тополь, Сокіл № 135; з пр..Гагаріна № 134; з ж/м Лівовережний-3 №177; з ж/м Північний №137 (до кінцевої зупинки)


ОГОЛОШУЄТЬСЯ КОНКУРС

"КРАЩИЙ КУТОЧОК З ОХОРОНИ ПРАЦІ, БЕЗПЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ"

 який відбудеться з 3 по 17 листопада 2014 року

в конкурсі братимуть участь куточки з охорони праці, безпеки життєдіяльності на тему:

"ЗАПОБІГАННЯ НЕЩАСНИМ ВИПАДКАМ НА ВИРОБНИЦТВІ ТА В ПОБУТІ"

 Прийом конкурсних робіт проводиться з 3 по 16 листопада в кабінеті інженера з охорони праці (лабораторний корпус, 2 поверх)


     Творча група студентів ДВНЗ «ПЕБТ» брала участь у міському конкурсі-фестивалі студентського фільму, присвяченого 70-річчю визволення Дніпропетровська, який відбувся 17.10.2013р. Журі конкурсу визначило переможцем в номінації історико-літературний реквієм фільм «Війна ... хвилини спогадів» - студентки нашого навчального закладу Шульгіної Анастасії гр. КСМ-10-1/9. Також робота отримала приз глядацьких симпатій та максимальну кількість балів в загальному заліку – 238 балів. Окремо висловлюємо подяку членам творчої групи: Боговик О.-гр. КСМ-10-1/9, Кудрі К., Рибалку В. – гр. БС-11-1/9 та заступника директора з ВР Красніковой Н.В.


 

22.10.2013 на території скверу ім..80-річчя Дніпропетровської області відбулося військово-патріотичне театралізоване свято з нагоди 70-річчя визволення м.Дніпропетровська від німецько-фашистських загарбників. В заході під керівництвом викладача Паегліта В.А. приймала участь команда студентів ДВНЗ «ПЕБТ» у складі:

 

Мельничук Б. – Е-13-1/9;

 Аксьонов І. – АТ-13-1/9;

 Шаков А.  – АТ-13-1/9;

 Куций О. – АТ-13-1/9;

 Бернацький Я. – АТ-13-1/9;

 Вороновський О. – АТ-13-1/9;

 Галушков Е. –  КСМ -13-1/9.

 

Вітаємо команду з перемогою у естафеті та отриманням І місця!!! 


 Вітаємо переможців:

  •  Юраша Олександра, ст. гр. КСМ-11-1/9 за I місце у міському етапі VIII Всеукраїнської студентської олімпіади з інформатики та комп'ютерної техніки серед студентів ВНЗ I-II р.а. (кер. Юраш О.М.)
  • Дригу Маргариту, ст.гр.Е-12-1/9 за участь у студентській науково-практичній конференції "Актуальні питання економіки: пізнаємо, досліджуємо, пропонуємо" та отриманий диплом ІІІ ступеня. (кер.Лук'яненко Ю.О.)
  • Шиловську Анастасію, Беккер Інну (студентів гр.БС-12-1/9), Галушкова Євгена (студента гр. КСМ-13-1/9) за участь в обласній науково-практичній конференції "Екохім 2014" та отриманий диплом І ступеня за роботу "Дослідження деяких показників екологічного стану грунту у м.Дніпропетровську" (керівники Сальникова О.Л., Лушня Н.В., Щурова Т.М.)
  • Сердюк Ганну, студентку групи Е-11-1/9 за участь та І місце в міській олімпіаді з бухгалтерського обліку (керівник Терехова Л.А)
  • Демченка Андрія студента групи Е-11-1/9 за участь та ІІ місце в міській олімпіаді з бухгалтерського обліку (керівник Терехова Л.А)

 


 Скажемо - ні , щоб почула усі
Наші дружні студентські , дзвінкі голоси
НІ , тій війні , нам творити бачити
Так давайте всі разом наш світ від війни рятувати !
Слава Україні! ! Наша країна - ЄДИНА !

             З 15 -метровим жовто -блакитним прапором і рок -версією гімну України студенти «Придніпровського енергобудівного технікуму «виступили за мир і єдність  нашої країни. Більше 300 студентів об'єдналися під гаслом «Скажімо війні - ні !!! Дніпропетрощина - це Україна ! »

            Студенти запускали в небо « СЕРЦЕ » , яке мало донести слова привітання Слав'янському  енергобудівному технікуму . Таким чином , колектив Придніпровського енергобудівного технікуму підтримав своіх колег- педагогічний та студентський колектив Славянського технікуму . У цей непростий час- ця акція дорожче мільйона слів. Ще однією частиною флешмобу стали танці у вишиванках з державною символікою , до яких студенти готувалися майже місяць. Не менш важливою частиною урочистостей було   вшанування памяті загиблих  під час ВВв та привітання ветеранів Самарського району!  Засоби масовоі інформаціі міста широко висвітлювали цей захід! ДЯКУЄМО 34 ТА 11 КАНАЛУ!

 


Урочиста лінійка

1 вересня 2014

"Моя батьківщина – то прадідів слава, єдина родина, єдина держава".

фотозвіт переглядайте у галереї