Поштова адреса: 49112, м. Дніпропетровськ, вул. Космонавта Волкова, 6-Б., Державний вищий навчальний заклад «Придніпровський енергобудівний технікум», приймальна комісія.

 

Місце розташування: м. Дніпропетровськ, вул. Космонавта Волкова, 6-Б., Державний вищий навчальний заклад «Придніпровський енергобудівний технікум», приймальна комісія ( 1-й поверх), Телефони: 056-728-32-86 (приймальня директора), 056-728-32-82 (приймальна комісія, заочне відділення), 056-728-21-15 (приймальна комісія, денне відділення), 093-700-56-78 (відповідальний секретар приймальної комісії)

 

Часи прийому відвідувачів: 8:00-17:00, без перерви, кожного дня крім вихідних; у вихідні 9:00-14:00

 

Приймальна комісія ДВНЗ «ПЕБТ» створюється для організації й проведення прийому студентів на навчання, в тому числі для відбору на навчання за рахунок коштів Державного бюджету України. Склад приймальної комісії затверджується наказом директора, який є її головою. Термін повноважень приймальної комісії становить один рік.

 

Приймальна комісія діє згідно з Положенням про приймальну комісію вищого навчального закладу, затвердженим його керівником.

 

Приймальна комісія технікуму працює в умовах відкритості та гласності відповідно до річного плану, який затверджується директором ДВНЗ «ПЕБТ».

 

Відповідальний секретар: Мельничук Наталя Валеріївна.

 

До складу приймальної комісії входять:

заступник голови приймальної комісії;

відповідальний секретар приймальної комісії;

заступники  відповідального секретаря приймальної комісії;

члени приймальної комісії.

 

Основні завдання приймальної комісії:

  • забезпечує інформацією вступників, їх батьків та громадськість з усіх питань вступу до вищого навчального закладу;
  • організовує прийом заяв, сертифікатів Українського центру оцінювання якості освіти та документів;
  • відповідно до Правилами прийому до ДВНЗ «ПЕБТ» приймає рішення про допуск вступників до участі у конкурсі (у вступних випробуваннях), визначає умови їх зарахування (за результатами участі в конкурсі, поза конкурсом, за результатами співбесіди тощо);
  • організовує вступні іспити;
  • координує діяльність усіх підрозділів ДВНЗ «ПЕБТ» щодо підготовки та проведення вступної кампанії;
  • організовує й проводить консультації абітурієнтів з питань вступу на навчання та консультації з питань вибору спеціальності, яка б найбільш відповідала здібностям, нахилам та підготовці абітурієнта;
  • здійснює контроль за роботою відбіркової, предметних екзаменаційних та  апеляційної комісії, розглядає й затверджує їх рішення та звіти;
  • забезпечує та контролює діяльність технічних, інформаційних та побутових служб щодо створення умов для формування контингенту студентів;
  • приймає рішення про зарахування до складу студентів технікуму за формами навчання та джерелами фінансування.

 

Усі рішення приймальної комісії приймаються відповідно до чинного законодавства України, Правил прийому до ДВНЗ «ПЕБТ», Статуту Державного вищого навчального закладу «Придніпровський енергобудівний технікум» і своєчасно доводяться до відома вступників.


Протоколи засідання приймальної комісії.